Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir İstanbul’un bir ilçesidir. 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe yapılmıştır. Başakşehir kuzeyde Arnavutköy, kuzeydoğuda Sultangazi, doğuda Esenler güneyde Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar ile batıda Esenyurt ilçeleriyle çevrilidir. Başakşehir, Bahçeşehir ve Kayabaşı mahalleleri toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içerisinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek yerleşim alanları halini almıştır.

Başakşehir kombi servisi, başakşehirin merkezinde tüm etaplarına ve bölgelerine 7/24 servis hizmeti sunmaktayız. Başakşehir kombi servisi ile ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duymanız halinde uzman teknisyenlerimiz tarafından yerinde sorun giderilmektedir.

Isıtma sistemleri branşında petek ve sıcak su ihtiyacını karşılayan kombi cihazları kendi içinde de üç gruba ayrılır. Bacalı kombi, hermatik kombi, yoğuşmalı kombi olarak adlandırılır. Günümüzde hemen hemen çoğu ev veya iş yerinde hermatik kombi kullanımı daha yaygındır. Bacalı kombiye istinaden hem enerji ve yakıttan sarfiyatlı hem de güvenlik açısından daha güvenlidir. Yoğuşmalı ile hermatik cihaz arasındaki fark ise tamamı ile yakıttır.

Başakşehir kombi servisi yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur. Teknik servis güvencesi ile orijinal yedek parça, ekonomik fiyat, periyodik bakım 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi.

Periyodik bakım zamanlarınızı biz hatırlatıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Search  Search

View More Results…