Başakşehir Protherm Kombi Servisi

Başakşehir 1. ve 2. etapları, Altınşehir merkezi, Güvercintepe, Şahintepe mahalleleri ve Kayabaşı köyü Küçükçekmece belediyesine 4. etap ve 5. etap, Esenler belediyesine Bahçeşehir ise Büyükçekmece ilçesine bağlı bir belde belediyesi durumundaydı. Fakat son yapılan düzenlemelerle bu semtler birleştirilerek Başakşehir ilçesi kuruldu. Kurulan bu ilçede Başakşehir Protherm kombi servis hizmetini sunmaya başladık. İhtiyaç ve şikayetleriniz doğrultusunda 7/24 Başakşehir Protherm kombi servisi olarak tüm sıkıntılarınızı gidermekteyiz.

Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen ısıtma markalarından olan protherm 20 yılı aşkın bir süredir tüketicilere güvenilir ürünler sunmaktadır. Müşterilerimizle güvene dayalı bir ortaklık kurabilmek bizim için hayati önem taşır. Güvenilir, yüksek teknik kaliteye sahip, işinin ehli yaygın servis ve yedek parça hizmeti ile el üstünde tutmamızın sebebi budur. Sizlere her zaman en yüksek kalitede ürünleri sunmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle tüm ürünlerimiz en kaliteli malzemeler ile en ileri teknolojiler kullanılarak üretilmektedir.

Başakşehir Protherm kombi servisi olarak Başakşehir’de servis hizmeti vermekteyiz. Aslında tüm markalara bakan firmamız bunu yeni yeni dile getirerek sizlere sunmaya çalışıyoruz. Protherm de bu markalardan birisi olmaktadır. Başakşehir’de Protherm kombi servisi hizmeti almak için hemen Başakşehir Protherm servisine ulaşınız. Başakşehir Protherm servis iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Search  Search

View More Results…