Baymak E01 arızası

Baymak E01 arıza kodu sıkça karşılaştığımız bir arızadır. Bu yüzden arıza kodunu sizinle paylaşmak istedik.

Baymak e01 kodunu ekranda görmenizin sebebi kombinize gaz gelmiyordur ya da kombi üzerinde bulunan gaz valfi dediğimiz parçadan veya anakartında sorun oluşmuştur.

Bu durumda ne yapabilirsiniz? Yapmanız gereken ilk önce kombinizin gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol etmek. Eğer gaz vanası kapalıysa bu arıza kodunu ekranda görürsünüz.

Gaz vanasını açtım arıza kodu gitmedi kombi arızası diyorsanız eğer; gaz vanasını açtıktan sonra kombinizin açma kapama düğmesini sol tarafa doğru “R” (reset) sembolüne çevirerek 3 saniye orada tutun. Daha sonra açma konumuna getirerek tekrar çalıştırabilirsiniz. Böylece kombinize gazın gelip gelmediğinden emin olacaksınız.

Bunları yapmanıza rağmen kombinizi çalıştıramadıysanız ilk başta da söylediğimiz gibi kombinizin gaz valfi ya da anakartı arızalanmıştır.

başakşehir kombi

 

Başakşehir Baymak Servisi

Başakşehir baymak servisi 2004 yılından beri kombi ve doğalgaz ısıtma sektöründe baymak ve tüm modellerinde hizmet vermekteyiz. Arıza tespit ücretini 35 TL belirleyen firmamız arıza konusunda gereken bilgiyi sizlere sunmaktayız. Parça değişikliği yapıldığı takdirde yapılan işçilik ve değişen parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz. Parça değiştikten sonra garanti süresi içerisinde tekrar arıza yaparsa ücretsiz parça değişimi yapmaktayız. Ayrıca baymak arıza kodları ve aklınıza takılan soruları dlediğiniz zaman sorabilirsiniz. Günün 24 saatinde sizinleyiz.

 

Search  Search

View More Results…